عکس های خفن و با حال
مطالب جدید و خفن با حال
     

مرتبه
تاریخ : پنج‌شنبه 11 مهر 1392

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه اقتدار و توانمندی کافی در مقابل اشرار را داریم، گفت: 240 سارق، قاتل و شرور فراری از ابتدای امسال تاکنون دستگیر کرده ایم که کشفیات جرایم خشن استان را 120 درصد افزایش داد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سردار حیدر عباس زاده که در آستانه هفته نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران سخن می گفت، با اشاره به قتل دو خواهر در روستای دهقائد دشتستان در هفته گذشته، ادامه داد: قتل این خواهران 12 و 16 ساله توسط دایی و با همدستی پدرشان صورت گرفت و انگیزه آن جلوگیری از ازدواج دختر بزرگتر عنوان شده که جنبه خانوادگی داشت، نه امنیتی.

وی افزود: با تلاش تیم های تخصصی پلیس، ظرف 6 روز قاتل که دایی این خواهران بود در مخفیگاهش دستگیر شد.


  اتحاد جنوب: فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه اقتدار و توانمندی کافی در مقابل اشرار را داریم، گفت: 240 سارق، قاتل و شرور فراری از ابتدای امسال تاکنون دستگیر کرده ایم که کشفیات جرایم خشن استان را 120 درصد افزایش داد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سردار حیدر عباس زاده که در آستانه هفته نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران سخن می گفت، با اشاره به قتل دو خواهر در روستای دهقائد دشتستان در هفته گذشته، ادامه داد: قتل این خواهران 12 و 16 ساله توسط دایی و با همدستی پدرشان صورت گرفت و انگیزه آن جلوگیری از ازدواج دختر بزرگتر عنوان شده که جنبه خانوادگی داشت، نه امنیتی.

وی افزود: با تلاش تیم های تخصصی پلیس، ظرف 6 روز قاتل که دایی این خواهران بود در مخفیگاهش دستگیر شد.80 درصد قتل های استان خانوادگی هستندعباس زاده با بیان اینکه پلیس در جرائمی نظیر قتل نقشی ندارد، افزود: این وضعیت در استان بوشهر که 80 درصد قتل ها خانوادگی هستند، پررنگ تر است.
وی ادامه داد: برای نمونه پدری که فرزند معتادش را در دشتستان می کشد، فردی که به دلیل مصرف شیشه خواهرش را با میله به قتل می رساند یا حادثه هفته گذشته که دایی دو خواهرزاده اش را کشت، نمونه ای از خانوادگی بودن قتل ها در استان است.
فرمانده پلیس استان خبر داد: طی 6 ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه، 20 درصد از آمار قتل در استان کاهش یافته، ضمن اینکه در کشف عوامل قتل نیز رشد 30 درصدی داشته ایم.


انهدام باند 5 نفره سرقت از زنان بوشهری در قالب مسافرکشعباس زاده در پاسخ به پرسش «خلیج فارس» درباره نگرانی های اخیر پیرامون سرقت از زنان بوشهری در قالب مسافرکش اظهار داشت: پلیس موفق شد این باند 5 نفره را دستگیر و 6 دستگاه خودرو که مورد استفاده آنها بود  کشف کند.

وی با بیان اینکه بخشی از طلاجات سرقتی از زنان توسط این باند کشف شده و تعیین تکلیف مابقی نیز در انتظار تکمیل تحقیقات می باشد، افزود: این باند در دشتستان،  اهرم، کنگان و دیر نیز سابقه سرقت از زنان در قالب مسافرکشی را داشته است.

وی با بیان اینکه از شهروندان درخواست می کنیم حدالامکان از خودروهای عمومی و مطمئن برای جابجایی استفاده کنند، ادامه داد: شیشه خودروهای این مجرمان به اندازه ای دودی شده بود که داخل آن قابل رویت نبود، اما جای تعجب دارد که چرا برخی بانوان حاضرند برای تردد از این خودروها استفاده کنند.

وی ابراز امیدواری کرد: با دستگیری سریع این باند مسافرکش قلابی و افزایش ناوگان عمومی، شاهد تکرار حوادثی از این دست در استان نباشیم.


توضیح درباره دو تیراندازی چغادک

خبرنگاری نیز در این جلسه پیرامون اتفاقات اخیر در شهر چغادک پرسید و گفت: تعقیب و گریز یک خودرو با تیراندازی هوایی و همچنین درگیری سارق مسلح با ماموران طی چند شب اخیر، باعث نگرانی هایی در میان مردم این شهر شده است.

سردار عباس زاده گفت: هیچکدام از این حوادث مربوط به چغادک نبوده و در جریان تعقیب مجرمان و رسیدن پیش آمده، از این رو جای نگرانی برای اهالی این شهر ندارد.

وی افزود: در حادثه اول، سارق مسلح در ساعت 20:50 دقیقه یک موتورسیکلت 5 میلیون تومانی را در شهر بوشهر سرقت کرد که پس از اطلاع پلیس، طرح مهار وی آغاز و در ورودی چغادک شناسایی شد، اما با وجود درگیری وی با ماموران و فرار از صحنه، موتورسیکلت به صاحبش بازگردانده شد.

وی با بیان اینکه این مجرم شناسایی شده و در تلاش برای دستگیری وی هستیم، افزود: همچنان که به قول خود برای دستگیری سارقان بانک ملی شبانکاره عمل کردم، در خصوص این مجرم نیز همین قول را می دهم.

عباس زاده درباره ماجرای تعقیب یک خودرو و مرگ راننده وی نیز بیان کرد: این خودرو بدون پلاک بود و با سرعت غیرمجاز و خلاف جهت در چغادک تردد می کرد که پس از بی اعتنایی به ایست پلیس، مورد تعقیب قرار گرفت، اما اتفاقی برایش رخ داد که ما نیز ناراحتیم.

گفته می شود در این حادثه که سه شنبه شب رخ داد، پس از آنکه خودروی پژو با تیراندازی های هوایی پلیس حاضر به توقف نشد، به تیر چراغ برق برخورد کرده و پس از انتقال به بیمارستان درگذشت.
طبقه بندی:

ارسال توسط عباس محقق نژاد
آخرین مطالب

عکس جدید