عکس های خفن و با حال
مطالب جدید و خفن با حال
     

خداحافظی فرهاد مجیدی کاپیتان استقلال در نیم فصل


باید دید تلاش مدیریت باشگاه برای منصرف کردن فرهاد به نتیجه می‌رسد یا او ظرف سه هفته آینده وداعش را علنی خواهد کرد؟

چندی پیش بر اساس شنیده‌هایی از یکی از نزدیکان فرهاد مجیدی خبر داده بودیم که کاپیتان استقلال که گمان می‌کرد با این تیم جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را بالای سر می‌برد، نیم فصل لیگ امسال را به عنوان تارخ خداحافظی‌اش از فوتبال در نظر گرفته بود که البته به نظر می‌رسید او بعد از ناکامی استقلال در این جام فعلا از تصمیمش صرف‌تظر کرده است. اما دیشب سایت بانک ورزش خبر داد که خداحافظی او قطعی است.

 

 

این سایت نوشت در شرایطی که هنوز یک نیم‌فصل از قرارداد فرهاد مجیدی با استقلال باقی مانده، به نظر می‌رسد این بازیکن تصمیم قطعی‌اش را برای خداحافظی با میادین گرفته است. گفته می‍‌‌شود مجیدی برای اجرا کردن این تصمیم، پایان نیم‌فصل اول را انتخاب کرده است.

 

یکی از مسوولان باشگاه استقلال ضمن تایید این خبر می‌گوید: «مجیدی جزو بازیکنان بسیار خوب ماست که برای نیم‌فصل دوم حساب ویژه‌ای روی او باز کرده بودیم، اما ظاهرا او تصمیمش را برای خداحافظی گرفت و این تصمیم غیر قابل بازگشت است.» کاپیتان استقلال با هدف قهرمانی آسیا به این باشگاه برگشته بود و طی این مدت ناچار شد با کسانی کار کند که علاقه چندانی به آنها نداشت. باید دید تلاش مدیریت باشگاه برای منصرف کردن فرهاد به نتیجه می‌رسد یا او ظرف سه هفته آینده وداعش را علنی خواهد کرد؟

درباره برنامه بعدی ستاره محبوب آبی‌ها گفته می‌شود که او در نظر دارد کلاس‌های مربیگری را ادامه بدهد و خیلی زود به نیمکت استقلال برسد. در این صورت او تنها کسی خواهد بود که در صورت جدایی قلعه‌نویی از استقلال می‌تواند سکوها را هم با خود همراه کند، طوری که دیگر کسی به یاد قلعه‌نویی نیفتد.طبقه بندی:

ارسال توسط عباس محقق نژاد
آخرین مطالب

عکس جدید