عکس های خفن و با حال
مطالب جدید و خفن با حال
     

ساعت 6:45 صبح روز جمعه هفتم آبان ماه دو کارگر ساختمانی منزل توکل به نام‌های م ـ س 37 ساله و الف ـ ت 33 ساله اهل و ساکن بابل با مراجعه به منزل توکل به بهانه گرفتن ابزار و آلات ساختمانی وارد منزل مسکونی مرتضی توکل شده و زمانی که توکل قصد داشت از انباری منزل وسایل و ابزارآلات بنایی را به این دو کارگر ساختمانی تحویل دهد از پشت به وی حمله کرده و بعد از ضرب و شتم و گذاشتن سیم برق دور گردن توکل، وی را داخل دستشویی خفه کرده و به قتل رساندند.

قاتلان بعد از به قتل رساندن توکل از ترس اینکه مبادا همسر و فرزندان وی آنها را شناسایی کرده باشند به داخل ساختمان رفته و معصومه تابنده همسر توکل را داخل اتاق خواب بعد از زدن یک جسم سخت به سرش به وسیله روسری خفه کردند.

قاتلان همچنین عسل دختر بچه هفت ساله توکل را در حمام طبقه بالا به وسیله لیف حمام خفه کرده و علیرضا پسر 11 ساله توکل را در اتاق خواب عسل زیر پتو خفه کردند.


 

 قاتلان بعد از این جنایت هولناک از محل حادثه متواری شده تا اینکه با تلاش شبانه روزی و شگردهای پلیسی این دو قاتل سنگدل در منزل مسکونی‌شان در بابل دستگیر و به جنایت هولناک خویش اعتراف کردند.

در پی کشف وسایل مسروقه خانواده توکل در منزل قاتلان، م ـ س 37 ساله و الف ـ ت 33ساله اهل و ساکن بابل دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

بعد از گذشت حدود چهار سال از این قتل هولناک، سرانجام قاتلان خانواده توکل سحرگاه دیروز در بلوار مادر شهاب‌نیای بابل به دار مجازات آویخته شدند.

پس از قرائت حکم اعدام م ـ س 37 ساله و الف ـ ت که دایی و خواهرزاده بودند این حکم توسط پدرخانم مرتضی توکل اجرا شد.


طبقه بندی:

ارسال توسط عباس محقق نژاد
آخرین مطالب

عکس جدید